Zajęcia pozalekcyjne dla klas I-III na rok szkolny 2016/2017
Klasa | I | II | III |
---|---|---|---|
Poniedziałek | 13.50-14.35 J. Niemiecki A.Wrzesińska,s.3 | 13.50-15.30 Certyfikat YLE Lutoborska,s.9 | |
13.50-14.35 Z poprawną polszczyzną na co dzień, J. Rojek-Kuć, s.1 | |||
14.45-15.30 J. Niemiecki A.Wrzesińska,s.3 | |||
15.30-16.15 Teakwondo, D. Nowakowski, s.gimn. | |||
Łamigłówki mądrej główki, K. Hoga, s. 5 | |||
Wtorek | Basen Wyjazd: 13.10 Powrót: 15.45 |
Basen Wyjazd: 14.30 Powrót: 17.00 |
|
Środa | 12.55-13.40 Język hiszpański, M. Czaplicka | ||
13.50-14.35 Zajęcia muzyczne z grą na dzwonkach, G. Grądalska | |||
13.50-14.35 Język hiszpański, M. Czaplicka |
|||
14.45-15.30 Chór szkolny K.Kmiecik, s.4 | |||
14.45-15.30 SZACHY* P.Kaczanowski, s.1 | |||
15.30-16.15 Taniec nowoczesny, Just Dance, s.gimn. | |||
Czwartek | 12.55-13.40 Zumba, P. Blum, s.gimn | ||
13.50-14.35 Gimnastyka korekcyjna, K. Bubienko, s.gimn. |
|||
14.45-15.30 Gimnastyka korekcyjna, K. Bubienko, s.gimn. |
|||
15.35-16.15 Gimnastyka korekcyjna, K. Bubienko, s.gimn. |
|||
Piątek | 12.55-13.40 Koło teatralne, I.Jackowska, s.2 | ||
12.55-13.40 Koło Młodego Europejczyka, M. Czubiak, s.1 | |||
13.50-14.35 Szkolne Koło Piłki Nożnej, J. Jarosz, s.gimn. | |||
13.50-14.35 English is fun, N. Lutoborska,s.2 | |||
14.45-15.30 Koło plastyczne, M. Zalewska,s.3 | |||
15.35-16.15 Robótki ręczne, M. Laskowska,s.6 |
Zajęcia pozalekcyjne dla klas IV-VI na rok szkolny 2015/2016
Klasa | IV | V | VI |
---|---|---|---|
Poniedziałek | 14.45-15.30 Koło teatralne, I.Jackowska, s. 2 | ||
14.45-15.30 Gry logiczne, R. Zalewski, s.8 | |||
14.45-16.15 Certyfikat PET, A. Jaworska, pok.naucz., | |||
15.30-16.15 English is fun, N. Lutoborska,s.2 | |||
15.30-16.15 Język niemiecki – konwersacje, A.Wrzesińska, s.1 | |||
Wtorek | 14.45-15.30 J. angielski dla uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się A. Jaworska ,s.9 | ||
14.45-15.30 Redakcja gazetki szkolnej M. Dołecka, s. 8 | |||
14.45-15.30 Koło historyczne Ł. Męczykowski, s.2 | |||
15.30-16.15 Z poprawną polszczyzną na co dzień, J. Rojek-Kuć, s. 1 | |||
15.30-16.15 Teakwondo D. Nowakowski, s.gimn. | |||
15.30-17.00 Odyseja umysłu, M. Laskowska, s. 2 | |||
16.15-17.00 Zumba, P. Blum, s.gimn. | |||
Środa | 14.45-15.30 Zaj. wyrównawcze – matematyka, R. Zalewski, s.2 | ||
14.45-15.30 Kółko informatyczne, K. Lewandowska, s.8 | |||
14.45-15.30 Chór szkolny K.Kmiecik,s.4 | |||
14.45-15.30 Zajęcia wyrównawcze- j.polski, I.Jackowska, s.1 | |||
14.45-15.30 Zajęcia wyrównawcze – j. hiszpański, M. Czaplicka, s.9 | |||
15.30-16.15 Koło matematyczne R. Zalewski, s.8 | |||
15.30-16.15 Szachy* s.1 | |||
16.15-17.00 Taniec nowoczesny, Just Dance,s.gimn. | |||
Czwartek | BASEN, WYJAZD: godz. 11.50 Powrót, godz. 14.30 |
||
BASEN, WYJAZD: godz. 13.20 Powrót, godz. 15.45 |
|||
BASEN, | |||
Piątek | 13.50-14.35 Dyskusyjny Klub Filmowy, I.Jackowska, s.8 |
||
14.45-15.30 SKS, J. Jarosz, s.gimn | |||
15.30-16.15 Robótki ręczne, M. Laskowska,s.6, | |||
15.30-16.15 Gimnastyka korekcyjna, K.Bubienko s. gimn. |